Jsem zpátky

23. července 2012 v 18:45 | Plex
Dneska, asi o půl druhé ráno, jsme se vrátili z Itálie. Bylo to tam docela dobrý, i když jsem se tam maličko nudila. Už asi nejsem z moře tak podělaná, jako jsem byla ještě třeba před dvěma lety. No co, nevadí. :D
A co jsem tam dělala? Celý den jsme se válela na pláži, občas jsem se odvalila do moře. První den tam byly veliké vlny, to bylo super. A byly tam taky medůzy! :D Au! Ale bolí to asi tak, jako když vás žahne hodně silná kopřiva.
Ve čtvrtek jsme byli v Pise. To bylo hodně dobrý, je to nádherné město. Ta Šikmá věž je vážně šikmá! Z fotek to možná ani tak nevypadá, ale když před ní stojíte, je vážně dost nakloněná. A je taky hodně vysoká. Když po ní jdete nahoru, jsou tam úplně vyšlapané shody od lidí podle toho, na jakou stranu je věž nakloněná. Když jsem se vydrápala nahoru, tak mě chytla křeč do stehen od toho, jak nejsem zvyklá chodit po tolika schodech. :D A koupila jsem si tam triko, které jakoby paroduje converse. Jen tam logo converse, ale místo CONVERSE je tam napsáno PISA, místo ALL STAR tam je ITALIA a místo CHUCK TAYLOR tam je CITY OF ART. No ale kdo nezná tuhle značku, asi si nedovede představit, jak to vypadá.
V pátek jsme byli na večeři. To byl gurmánský zážitek. No a podle toho taky vypadal účet, ale cenu sem raději psát nebudu, i mně z ní spadla čelist. Jako předkrm jsme měli chobotničky, krevety, chapadla, olihně, škeble, pečivo a mořské šneky, a ti byli nejlepší! Mňam, muselo se to z té ulity vytáhnout párátkem nebo zuby. :D Druhý chod byly veliké krevety, langusty a ryba, k tomu hranolky a smažené cukety.
Asi vás zklamu, ale já s sebou žádné modely nebrala. Vždyť víte, že já jimi nejsem tak posedlá. Takže fotky tohoto tipu ode mě nečekejte. ;)


To jsem já, před Šikmou věží. Mělo to udělat efekt, že jsem opřená o věž, ale nějak mi ujely nohy. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 franch franch | 24. července 2012 v 15:58 | Reagovat

To sis užila závidím!!!

2 Marky Marky | Web | 29. července 2012 v 19:29 | Reagovat

Já jsem u moře ještě nikdy nebyla, takže bych z toho byla podělaná asi maximálně :D To je fajn, že sis to užila, do Pisy bych se někdy chtěla podívat :)
Teda, fotka je luxusní! :O Jen škoda těch ujetých nohou, ale i tak to vypadá zajímavě :)
Oj...tak ta večeře není zrovna podle mého gusta. Asi bych přežila jen na hranolkách a cuketách :D Taky jsem s sebou na dovolenou žádné modely nebrala, přece jen, před lidmi už se je docela stydím fotit :D

3 CuPy CuPy | 2. srpna 2012 v 18:36 | Reagovat

mňáááám chobotničky :DD
Tak to je dobrá parody tričko a fotka je awesome ^^!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama