Květen 2012

Já nevim..

19. května 2012 v 20:18 | Plex
... co psát. Absolutně mi došly nápady. Nějak mě už nebaví v jednom kuse psát jen o plastových modelech... A přiznám se, že když tu nejsem, tak mi to tu ani nechybí.
Ne, nekončím. Jen už prostě nebudu tolik aktivní. Asi už vás nebudu tak často obíhat. Článek napíšu jen tehdy, když mě napadne něco zajímavého. Může to být třeba jednou za tři dny, nebo naopak jednou za dva týdny. Komu to vadí, ať si mě teda odstraní ze SR, ale prosím, dejte mi to vědět.
Nezlobte se na mě. ;)

Rada..?

12. května 2012 v 15:17 | Plex
Prosím, poraďte mi - chci si konečně udělat nový dess, ale nemám žádný pořádný program. Picnik mi zrušili a jenom v malování to vypadá hnusně. V čem vyrábíte dessy vy? Pošlete mi odkaz, kde to stáhnout, prosím?

10.5.2012

10. května 2012 v 18:47 | Plex
... Takže do soutěže o desing se nikdo nepřihlásil, no, jak myslíte. Tohle je jedinečká příležitost, jak za dess dostat odměnu. vážně nikdo nemáte zájem? Ještě se můžete samozřejmě přihlásit (viz předchozí článek).
No a jinak jsem dneska byla na koních, byli jsme na vyjížďce. A mám novinku! Mám v úterý svátek (slavím na Žofii, moje jméno v českém kalendáři není), a tak už nemusím jezdit jen jednou týdně, vysvětlím. Jezdíme totiž každý druhý víkend s otcem na chalupu a mě to tam už moc nebaví. Tak táta objevil někde poblíž nějaký statek, kam budu moci o víkendech chodit jezdit, zaplatí mi to a dal mi to k svátku. Takže budu jezdit na dvou místech.
Ten statek je prej jen takovej malej a je tam bordel, ale to je jedno. :D Mají tam prej osm koní, není to podle táty takovej kalibr jako Rubín, na kterém jezdím. On to nazval jako "pouliční směsky", ale to mi taky nevadí. Říkal ale, že je tam jeden vraník s rousy, tak jsem usoudila, že to bude asi frísák. Už se těším.

Menší soutěž

8. května 2012 v 18:11 | Plex |  Soutěže
Není to teda úplně tak soutěž, ale budiž. Nutně už totiž potřebuju nový dess, ale já je dělat neumím. A proto o to žádám vás, udělejte mi dess. Stačí mi obrázek do záhlaví, popř. na okraje stránky nebo na pozadí stránky.
A co má na dessu být za obrázky?
  • Kůň
  • Greyhound, popř. jiný chrt (pro ispiraci - galgo, lurcher, barzoj, saluki, afghánský chrt, vipet...)
Tyto dvě zvířata tam musí být, to je podmínkou. Můžete tam dát třeba více koní a více chrtů. To je na vás.

Své návrhy mi posílejte na mail sofie.glozova@seznam.cz, majitel nejhezčího návrhu dostává 3 dečky na SCH.


Jsem zpět

8. května 2012 v 12:09 | Plex
Ahoj. Tak jsem zase zpátky, po dlouhé době. Po pravdě jsem si myslela, že už se nevrátím, ale dneska ráno jsem zjistila, že se mi po blogu trochu stýská. Doufám, že se na mě nezlobíte, že jsem tak dlouho chyběla a že jste si mě nevymazali ze SR.
Můj blog ale teď projde pár změnami. Už to nebude JEN Schleich ranč, ale bude to blog tak nějak o všem. Ale ranč zůstává, prostě jen to bude obohaceno i jiné články s jinými tématy. Snad vám to nevadí. ;))