Prosinec 2011

A je rozbaleno.

24. prosince 2011 v 21:25
Tak, a Vánoce máme za sebou. Já teda ještě ne, což je výhoda v tom, když máte rozvedený rodiče- máte i dvoje Vánoce. Letos jsem na Vánoce u táty a zejtra jedu zas k mámě a tam si rozbalím další várku dárků.
Tak jsem teda dostala ten snowboard, a je mnohem hezčí než na obrázcích na internetu! (ty boty dostanu až u mámy, takže se mám ještě na co těšit) Potom jsem dostala už jen nějaké drobnosti, protože snowboard taky není nejlevněší. Dostala jsem zimní jezdecký rukavice, knížky o koních, náušnice, kosmetiku, nějaký termoprádlo a tradiční pyžamo od babičky :D A další dárečky mě čekaj zítra :)
Jinak nevím, jestli tady zítra a další dny budu, ale budu se snažit tu být.
Tak pište do komentářů, co jste dostali VY! :))

Už zítra.. <3

23. prosince 2011 v 21:27
Taky tomu nemůžete uvěřit, že Vánoce jsou už zítra? Já teda zatím moc ne, ale už se hrozně těším. Nedostanu žádné modely, jako asi většina z vás, protože, jak jsem už zmiňovala, mám dohromady se vším všudy asi padesát modelů, tak už si nové nedokupuju, protože mi tenhle počet bohatě stačí. Já vím, že dostanu snowboard (http://www.snowboard-zezula.cz/snowboard-gravity-sublime/pn-32251) a boty na snowboard(http://www.snowboard-zezula.cz/boty-na-snowboard-gravity-rosa-black-white/pn-32289), potom už to nechávám na Ježíškovi.
Tak šťastný a veselý! :')

Let's Be Fun

22. prosince 2011 v 11:31 | Plex
Říkáme jí: Funny [fany]
Celé jméno: Let's Be Fun
Plemeno: Arabský plnokrevník
Pohlaví: Klisna
Stáří: 9 let
Využití: Rekreace, vytrvalostní ježdění

Funny neměla lehké dětství. V jejích pěti letech jsme jí celou vyhublou a špinavou vysvobodili z malého výběhu bez trávy. Dlouho se zotavovala, k lidem i ke koním byla nedůvěřivá a někdy i zlá, ale poměrně brzy jí to přešlo a mohli jsme jí trénovat. Občas je náladová a protivná, ale to samozřejmě chápeme. Vyvinula se z ní nadějná kobyla, se kterou jsme začali jezdit vytrvalostně. Je v tom docela úspěšná. Funny je ale i vzorná matka, společně s hřebcem Rapidem tu má syna Fei Longa.Dahoman

19. prosince 2011 v 18:26 | Plex
Říkáme mu: Dahoman
Celé jméno: Dahoman
Plemeno: Anglický plnokrevník
Pohlaví: Valach
Stáří: 10 let
Využití: Rekreace

Dahomana jsme koupili od starší paní, která už díky věku plnokrevníka nezvládala. Rovněž to byl taky jeden z našich prvních koní. Dahoman je sice velmi učenlivý a má dobré chody, ale dokáže být dost tvrdohlavý a náladový. Je to ale veselý a velmi zvědavý koník, který si občas jen tak z radosti vyhodí, z čehoš jezdci končící na zemi nemají moc velkou radost. Na jízdárně mu jdou celkem slušně skoky, ale ještě víc miluje rychlost, kterou vykonává při vyjížďkách. Dříve si odběhal pár menších dostihů a dokonce se občas umístil, ale teď už nezávodí.Merkur

18. prosince 2011 v 15:25 | Plex
Říkáme mu: Merkur
Celé jméno: Merkur
Plemeno: Arabský plnokrevník
Pohlaví: Valach
Stáří: 15 let
Využití: Rekreace

Merkur je jeden z našich prvních koní. Bývalý majitel ho prodával kvůli valochovu vyššímu věku. Merkur je velmi spolehlivý jezdecký kůň, na araba moc hodný, klidný a oddaný. Dříve měl divočejší povahu, ale teď už na to nemá věk. Běhal dost vytrvalostní ježdění, ale teď ho používáme jako rekreačního koně, který miluje dlouhé vyjížďky. Miluje také pobyt ve výběhu, ve kterém někdy dovádí jak malé hříbě. Občas mu posadíme do sedla nějakého pokročilejšího začátečníka, který se třeba učí cválat nebo překonávat nízké překážky. Výborně také reaguje na pobídky, takže není třeba používat bičík.